ВИДЕО (18+) | Хајди Клум објави експлицитна топлес снимка, а обожавателите останаа буквално без зборови

Познатата манекенка и супермодел, Хајди Клум (50 г.), се измори од количината облека што ја носеше на „Ноќта на вештерките“, кога се маскираше во паун и ја искористи можноста да се соблече речиси целосно гола се додека се сонча покрај нејзиниот сопруг, рокерот Том Каулиц (34 г.), пишува магазинот Mone.

50-годишната муза објави кратко топлес видео на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм за да го покаже својот момент на релаксација. Јасно е дека во фокусот на нејзиното снимање не бил нејзиниот партнер, кој накратко отсутно се појавува покрај неа. Видео-снимката која ги шокираше нејзините обожаватели можете да ја погледнете ОВДЕ.

Носејќи наочари за сонце, Хајди Клум ги намазнува и ги шармира своите речиси 12 милиони следбеници на Инстаграм.

На други видеа се гледа како парот се забавува со семејните кучиња, пишува Mone.