ГОДИНИТЕ НЕ МУ МОЖАТ НИШТО! Здравко Чолиќ станува тиктокер !? Балкансата ѕвезда отвори профил и ги почасти обожавателите со неколку видеа!

0

Познатата балканска ѕвезда, Здравко Чолиќ отвори профил на социјалната мрежа ТикТок и со тој потег изненади многумина.

Колку и да изненади, толку ги воодушеви и своите следбеници, а овој пат покажа и дека ги следи модерните трендови.

Официјалниот ТикТок профил на Здравко Чолиќ

Пејачот засега има четири видеа на својот профил на кои може да се види атмосферата од спектакуларниот концерт кој го одржа во Задар.

Дека овој профил навистина му припаѓа на пејачот може да се заклучи од тоа што неговиот профил е верификуван, како и од тоа што официјалниот е-мејл на пејачот е во описот на профилот.