ГОЛЕМА ТРАНСФОРМАЦИЈА- Ослабела 68 килограми: „Мажите ме одбиваа, но сега ми велат дека секогаш сум им се допаѓала“

0

Џози (@josiesjourney_), фитнес тренер, го сподели своето патување за слабеење во видео. Таа рече дека мажите наеднаш почнале да се однесуваат подобро со неа откако изгубила огромна тежина.

Џози Варели ослабела 68 килограми и тврди дека поради тоа се се променило. Како што вели, порано мажите постојано ја одбивале поради нејзината тежина, велејќи и дека не е „нивен тип“, но сега кога ослабела се заинтересирале за неа, пишува The Sun.

Џози (@josiesjourney_), фитнес тренер, го сподели своето патување за слабеење во видео..

„ Ти не си мој тип, но си одлична пријателка “, ѝ рекол маж со кој долго време била заљубена, а тој не бил единствениот што ја одбил. Џози составувала и објавувала видеа за себе од напорното вежбање, кревање тешки тежини и вежбање разни други вежби, за да покаже колку напорно работела за да го подобри својот изглед. По нејзината трансформација, открила дека истиот маж наеднаш се предомислил. Изгледаш одлично, треба да пиеме кафе! Отсекогаш ми се допаѓаш“.

Корисниците во коментарите и кажале дека таа требало да му го каже истото што и тој и го кажал.

-Требаше да му кажеш дека е одличен пријател, но дека не е твој тип – се пошегува еден корисник.