Дали е ова најубавата Србинка? Направи секси поза и ја покажа својата интима (фото +18)

Сите знаеме дека првиот импресивен сет на познатите „Модели“ го сочинуваа Ивана Стаменковиќ Синди, Ивана Берендика Јермолук, Маријана Карановиќ Мими и Александра Сандра Николиќ. Тие оставија длабока трага на балканската медиумска сцена, а и денес се многу згодни и убави жени.

Синди остана во Србија и секојдневно плени со својот жежок изглед. Таа на Инстаграм објавува жешки фотографии кои го привлекуваат вниманието на јавноста, а нејзиното извајано тело не престанува да се импресионира.

Пејачката Синди во петтата деценија изгледа како вистинска божица за убавина, а со нов сет фотографии ги ,,запали” сите.

Таа сега покажа како изгледа во костим за капење кој повеќе открива отколку што покрива. Можете да видите дека таа cè уште е многу убава.

Буквално ѝ се оцртуваше вагината но тоа не и ‘пречи. Има дури и стомачни.