ДОЛЕН ДЕЛ КАКО ДА НЕМА: Теодора Џехверовиќ отиде чекор понатаму – се осмели и на ОВА!

Теодора Џехверовиќ редовно објавува „палави“ објави, па поради тоа често е мета на негативни коментари.

Теодора Џехверовиќ често е во центарот на вниманието поради провокативните видеа и слики што ги објавува, а токму кога нејзините обожаватели се прашуваат дали ќе ги „излета“ од колосек со нешто друго , таа го прави тоа. 

Популарната пејачка , која ја следеа скандали поради експлицитната содржина што ја објави, за само неколку секунди успеа да го подигне притисокот врз мажите, кога пред огледалото ја покажа речиси целата своја интимност. 

Таа позираше во минијатурни црни бикини, чиј долен дел едвај имаше материјал и речиси ја покажуваше нејзината интимна зона. Пукајќи од самодоверба, таа направи неколку заводливи потези, а потоа се префрли на врвот…

Теодора е редовно мета на негативни коментари поради предизвикувачките фотографии, моментално од одмор, а погледнете што објави неодамна од јахтата и зошто мораше самата да цензурира една слика .