ЕКСКЛУЗИВНО ПАПАРАЦО! Карлеуша во Дубаи гола во перверзни пози – фатена на плажа, ова тело може да ве умре

Папарацото на Информер ја фати музичката ѕвезда на плажа во Дубаи.

Јелена Карлеуша моментално е во Обединетите Арапски Емирати со своите ќерки и најблиските соработници, а како и секој претходен пат престојуваше во еден од најскапите хотели во Персискиот залив.

И покрај тоа што оди во Дубаи да се одмори и да избега од постојаниот хаос кој ја опкружува во Белград, „острото око“ на папараците на Информер сега ја фати музичката ѕвезда како го поминува времето на плажа.

ЈК во минијатурно бикини одеше и танцуваше во ритам што доаѓаше од барот на хотелот, а врвот на сексапилот го доживеа кога реши да се одмори на блиската лежалка.

По тој повод, српската секс-бомба во разни пози го покажа сиот раскош на нејзиното извајано тело, а до израз дојде нејзиниот буен задник.

Да потсетиме, Јелена Карлеуша неодамна најави дека ќе отвори профил на платформата за објавување провокативни фотографии, OnlyFence. Со оглед на тоа што многумина мислеа дека пејачката ќе оди чекор понапред, а ќе ја гледаме во експлицитни изданија, таа за Информер откри на што е.

–  Инстаграм ги заостри правилата и санкционира секоја поексплицитна содржина, дури и фотографии од бикини. Оттука и јас на OnlyFence. Реакциите се како да најавив снимање на порно филм, секакви работи  – изјави Јелена Карлеуша за Информер.