“ЖЕНАВА Е ГРОМ!“ – Девојката на актерот Милош Биковиќ повторно ги маѓепса сите со својот изглед: Голиот стомак и минијатурниот топ и прилегаат совршено! (фото)

0

Познатиот српски актер Милош Биковиќ повеќе од една година ужива со Ивана Малиќ, која привлече големо внимание со својата нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Ивана објави селфи од бањата, а носеше црн топ кој ги покрива само градите, стомакот и беше во преден план а носеше искинати фармерки, стајлингот го комплетираше со кремасто сако.

Какво тело“, „Убава си“, „Леле колку добро изгледаш“, „Женава е гром“, се само дел од коментарите оставени под објавата на социјалната мрежа.

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ФОТОГРАФИЈАТА ОВДЕ!

Да потсетиме, Ивана и Биковиќ неодамна беа на одмор на Малдиви, а беше објавено дека за тоа патување потрошиле околу 18.000 евра.