Жената за која зборува цел регион беше на забава кај Слоба Радановиќ! По забавата ја разголи душата: Решив да навлезам длабоко во криминалот!

Оливера Ќирковиќ, поранешна членка на организираната криминална група Пинк Пантер, но и поранешна успешна кошаркарка зборуваше за својот живот и за сите нераскажани приказни кои со години ја заинтригираа јавноста.

Оливера ja воодушеви јавноста пред кога се појави со синот на настапот на Слоба Радановиќ во Лесковац, а социјалните мрежи ,,гореа” од нејзините фотографии.

Ќирковиќ со своите следбеници сподели фотографии со пејачот, но и со нејзиниот син кој беше со неа на ноќна забава.

За потсетување, пред 3 години Оливера беше гостинка во емисијата ,,Во Центар” каде за македонската јавност ги откри најголемите нејзини тајни, криминалните дејствија и нејзината животна приказна.

Погледнете ја емисијата на видеото подоле.