И ,,тргна” после средбата со Пендаровски: Нивес Целзиус ,,фатена” во други прегратки (ФОТО)

0

Во еден клуб во Загреб синоќа била организирана забава на која биле присутни голем број регионални инфлуенсери.

Сепак, најмногу внимание привлекоа Нивес Целзиус и Амер Кадиќ.

Во еден момент од вечерта имаше бакнеж меѓу двајцата.

Оваа ситуација Амер ја објави и на својот Инстаграм профил, а многумина се прашуваат дали станува збор за нова љубов или само пријателство.