Карлеуша во целосно проѕирен стајлинг ги ‘запали’ социјалните мрежи: “Какво тело, вистинска бомба!“ (фото)

0

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно ги запали социјалните мрежи со својата најнова објава.

Таа за својот последен настап во Австрија носеше проѕирен комбинезон, а најинтимните места ги прекри со златни детали. Бујните гради ги „сокри“ со ѕвезди, а задниот дел со минијатурна танга.

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ФОТОГРАФИЈАТА ОВДЕ!

Обожавателите го пофалија нејзиниот изглед, но и шминката.

Какво тело имаш, се ти одговара“, „Бомба“, „Па ти си вистинска ѕвезда“, „Навистина, златна жена“, се само дел од коментарите кои се наредени под нејзината објава.