Карлеуша предизвика воздишки кај нејзините следбеници! Погледнете ја фотографијата, нема да останете рамнодушни

Јелена Карлеуша им посака добро утро на следбениците со разголена фотографија од кревет.

Откако ги ,,почести” своите следбеници со ,,жешка” модна комбинација од која и’ ѕиркаа градите, Јелена Карлеуша реши да ги разбуди сите на Инстаграм.

Нејзините 2,4 милиони следбеници добија посебно „добро утро“ од пејачката која на својата приказна на Инстаграм сподели гола фотографија од кревет.

Јелена направи селфи додека лежеше покриена со јорган, а под него се гледаше нејзиното голо тело. Градите на пејачката се ѕиркаа додека таа го правеше селфито.

,,Клуб на ненаспаните“, напиша таа, а на коментарите им немаше крај.