КОРСЕТ, ЦРВЕН КАМИН И НОВА ПРОМЕНА! Сопругата на српскиот фудбалер е „боли глава“, погледнете како изгледа сега! (ФОТО)

0

Јована Ѓорѓевиќ ја промени фризурата, а нејзините нови фотографии ги воодушевија сите.

Јована Ѓорѓевиќ важи за една од најатрактивните и најатрактивните жени на српските фудбалери , а тамошната јавност ја знае и пред бракот како многу успешна манекенка.

Откако се проба во реално шоу, жешката манекенка ужива голема популарност на социјалните мрежи каде редовно објавува фотографии кои секогаш привлекуваат големо внимание. Таа неодамна ги полуде своите следбеници со слики на кои позира во кратко здолниште , а сега ја покажа и својата нова фризура .

Јована позираше во корсет, додека лицето го истакна со црвен кармин. Таа видно ја скрати косата и прекрасно ја обликуваше, а имаше многу воодушевени реакции. „Каква убава жена“, „Најубава“, „Сè и одговара“, „Бомба“, се само некои од нив.