ЛУЃЕТО ЗАНЕМУВААТ ОД ШОК КОГА ЌЕ СФАТАТ ДЕКА ДАНИЕЛА НЕКОГАШ била МАЖ: Покажа како изгледала во минатото, предизвикувајќи ХИСТЕРИЈА

0

Даниела Кун, популарна тиктокерка која почна да објавува на таа платформа во септември 2022 година и оттогаш собра 188 илјади следбеници и речиси три милиони лајкови, неодамна ги изненади своите фанови со објава во која покажа како изгледала во раното детство.

@deestinyballs I was so cute #lgbt #glowup ♬ original sound – Tylzr

Даниела открила дека некогаш била момче, личност заробена во погрешно тело.

„Почнав со транзиција пред речиси десет години, кога имав 13 години“, изјави таа.

@deestinyballs Doing it for they Abc’s 🙌😊 #Lgbt #theboys #trans ♬ som original – j_nypc

Досега нејзината објава собра повеќе од 10 милиони прегледи и повеќе од 17 илјади коментари, а интересно беше да се забележи колку луѓе се сеќаваат на Килијан Мбапе , напаѓачот на Пари Сен Жермен и француската репрезентација.

@deestinyballs Like smh KEEP QUITE TF….. #gym #3rdlegday #stop ♬ Panini (DaBaby Remix) – Lil Nas X & DaBaby

Имено, Мбапе на многумина им падна на памет токму поради фактот што до неодамна беше во врска со трансродовата жена Инес Рау.

„Како и да е. Сè уште сум луд по тебе“, рекол еден од верните следбеници на Даниела.