МАЖИТЕ ЗАРАБОТУВААТ СЕРИОЗНИ ПАРИ НА ONLIFENS: Милица Дабовиќ за соблекување на интернет – „Ме прашаа за совет“

Кошаркарката Милица Дабовиќ која поради поранешното момче беше во центарот на скандал со голи фотографии проговори за мрежата за возрасни.

Кошаркарката Милица Дабовиќ која последниве денови се степа со нејзиниот поранешен партнер кој објави провокативни слики од неа на социјалните мрежи , пред неколку месеци ја изненади тамошната јавност признавајќи дека отворила профил на сајт за возрасни.

Милица набрзо стана хит на оваа платформа, за 15 евра месечно – некои напишаа дека за еден месец заработила за да купи стан во Белград , но после тоа објаснила дека „сеуште работи напорно“ на други работи.

Сега проговори за заработката и откри дека мажите заработуваат повеќе од жените.

„И мажите и жените ме прашаа за совет за отворање профил на Onlifens. Слушнав и дека мажите заработуваат сериозни фигури на таа платформа “, рече кошаркарот и се осврна на темата за изгледот на убавиците на таа страница и откри дали таа планира да стави силикони.

“Природната убавина излезе од рајот. Но, многу луѓе мислат дека жените со големи силикони се поубави. Го почитувам мислењето на сите. Не ги облеков, бидејќи мислам дека не ми требаат”.