Мислат дека е негова баба а таа всушност е негова сопруга! Сега цел свет ги осудува затоа што донеле бизарна одлука: Веќе разговарале со три жени

0

Шерил Мек Грегор и Каран МекКен станаа вирални кога на социјалните мрежи објавија дека би сакале да станат родители.

Нивната приказна започнува во 2012 година во ресторан за брза храна каде што се запознале. Каран тогаш имал само 15 години. Тие се поврзале осум години подоцна кога ја видел како работи во бутик.

Набрзо станаа пар, почнаа да излегуваат, а на интернет се сензација поради огромната разлика во години. Тие се венчаа во 2021 година, а тој ја запроси пред камера. Во живо присуствуваа 20.000 луѓе и тоа беше поради желбите на нивните фанови.

Сето ова не би било необично доколку таа немаше 62 години, а тој само 25 и не сакаа да го имаат своето прво дете заедно. Нивните обожаватели сметаат дека оваа намера е бизарна.

– Претпоставуват дека не можам да чуваж дете само поради мојата возраст. Имам повеќе енергија од половина од луѓето кои сега се грижат за бебиња и не го гледам тоа како проблем – искрено вели таа, пренесува Дејли Стар.

Таа не може да има повеќе деца, па размислуваат да посвојат или да најдат сурогат мајка, а веќе разговарале со три жени. Исто така, таа има седум деца, а многумина веруваат дека го искористува помладиот маж.