Младоженецот СРЕДЕ СВАДБА ОБЈАВИ ЕКСПЛИЦИТНО ВИДЕО НА НЕВЕСТАТА: Пукнала брука кога сватовитевиделе со кого има односи, но тука не бил крајот на ШОКОТ

Иако изневерувањето никогаш не е убаво чувство, овој младоженец успеал на најлош можен начин да и се одмазди на својата неверна сопруга.

Пред свадбата дознал дека сопругата го изневерува со деверот  сопругот на нејзината бремена сестра, а добил и експлицитно видео на кое се гледа како водат љубов во кревет.

Само го дочека моментот на венчавката за да го пушти тоа видео пред сите и така да ја посрамоти.

Шокантниот клип е од 2019 година и неодамна повторно се појави на TikTok откако беше повторно објавен од корисник наречен „Kool Prince“.

На почетокот, оваа свадба во Кина изгледаше прилично стандардно. Невестата беше облечена во традиционален бел фустан, одејќи по патеката за да го запознае својот иден сопруг.

@koolprince33 Cheating bride #chinese #chinestiktok #usa #worldtiktok #vira ♬ original sound – Kool Prince

Но, додека парот стоеше заедно на сцената, проекторот зад нив одеднаш почна да пушта видео.

Кога ќе забележите дека снимката започнува во хотелска соба, знаете дека има добри шанси да биде експлицитна.

Контроверзната сцена била шокантна за невестата и нејзиниот зет, што предизвикало огромни извици на чудење низ салата.

– Мислевте дека не знаев за ова? – се слушна како вика младоженецот.

Тогаш можеа да се видат членовите на семејството од двете страни како брзаат кон сцената за да ја разделат двојката и тогаш видеото нагло завршува.

Клипот е прегледан повеќе од 18 милиони пати на TikTok, а многумина природно се собираат во коментарите за да го кажат своето мислење.

– Имаше храброст да се налути како да е жртва – коментира едно лице.

– Можеше да го направи тоа сам. Ова во никој случај не е начинот – коментира друг.

– Зошто да троши илјадници долари на целата прослава ако знаел претходно? Можеше едноставно да ја откаже свадбата – се прашуваше третиот.