НАИЗГЛЕД ИДИЛИЧЕН БРАК! Се појави видео како Џенифер Лопез го дисциплинира Бен Афлек, ДА СЕ ЗНАЕ КОЈ Е ГАЗДА! (ВИДЕО)

0

Џеј Ло и нејзиниот сопруг Бен Афлек неодамна биле на прослава во Лос Анџелес, а потоа некој од присутните снимил интересен момент од овој пар.

Џенифер Лопез  и холивудскиот актер  Бен Афлек  минатото лето беа главна тема на сите светски медиуми поради нивните две венчавки – тајната во Лас Вегас и големата во Џорџија.

Инаку, Џенифер и Бен беа во сериозна врска пред 20 години, а нивната венчавка беше откажана само четири дена пред таа да се одржи, иако гостите веќе почнаа да пристигнуваат.

Џеј Ло и нејзиниот сопруг Бен Афлек неодамна биле на прослава во Лос Анџелес, а потоа некој од присутните снимил интересен момент од овој пар.

Имено, на него го гледаме Бен како да се оправдува, додека познатата Џеј Ло го гледа толку грубо што не и треба ниту еден збор критика.

@life_with_matt #duet with @alliworkscarpets #benaffleck ♬ original sound – CelebriTea

Многумина веруваат дека Џенифер му се налутила на сопругот затоа што пиел алкохол, а клипот што го објави tiktoker Мет на неговиот канал Life With Matt им се допадна на повеќе од 185 илјади луѓе.

Инаку, Бен во минатото имал големи проблеми со алкохолот од кој бил зависен со години. Порано беше во многу лоша форма, а папараците неколку пати го сликаа како се сопнува по улица и едвај зборува.