Најпознатата и најзгодна навивачка од Светското првенство повторно ги ‘разгоре’ социјалните мрежи: “Кое е вашето омилено овошје ?“ (фото)

Најубавата навивачка на минатогодишното Светско првенствоИвана Кнол, попозната како Кнол Дол, ги почести своите следбеници со уште една сензуална фотографија на социјалните мрежи.

Во црно бикини со кое ги истакна нејзините сладострасни облини, таа го впиваше сонцето додека лежеше на скали и имаше овошје пред неа.

Кое е вашето омилено овошје ?“, ги праша таа следбениците во описот на фотографијата и предизвика бројни коментари, особено кај машката популација.

Лубеници, особено твоие“, „Твоите гради“, „Ти си моето омилено овошје“, беа само дел од коментарите на следбениците, а самата Кнол одговорила на прашањето и во коментар објавила емоџи од банана, што многумина го разбрале на малку поинаков начин.

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ФОТОГРАФИЈАТА ОВДЕ!

Судејќи по нејзиниот Инстаграм, изгледа дека таа моментално престојува во САД по враќањето од Париз. А неодамна се пофали и со фотографија со познатиот моден дизајнер Филип Плејн.