На водителката ѝ излетаа градите додека течеше емисијата во живо: Се посрамоти, сега излезе видеото – вистинска перверзија

0

Италијанската водителка на шопинг каналот стана хит ширум светот, откако во програмата го сврте вниманието од производите што ги продава со своите бујни гради.

Водителката привлече големо внимание кај јавноста кога се појави клип од емисијата во кој продава гардероба.

Џоана за ова шоу избира розов сатенски фустан кој ги открива грбот и градите. Поради кројот на овој елегантен фустан, таа не можеше да носи градник, па во неколку наврати додека на гледачите им ги покажуваше кошулите, блузите и здолништата кои се продаваа, мораше да го намести деколтето за да не ѝ излезат градите.

Меѓутоа, во еден момент во кадарот влезе куче, а Џоана се наведнала да го погали. Тогаш силиконските гради за малку ќе излетаа од овој предизвикувачки фустан, а таа ја продолжи програмата како ништо да не се случило – само се насмеа на целата ситуација.

Џоана почна да работи како водителка на програма наменета за продажба откако дипломирала фармација а се испробала и во политиката. На мрежите се претставува и како основач на луксузен бренд за накит.