Николија се појави без Реља на црвениот тепих! Пејачката проговори за здравствената состојба на нејзината мајка Весна и откри шокантни детали (фото)

0

Пејачката Николија Јовановиќ синоќа на црвениот тепих се појави без својот партнер Реља Поповиќ, а во таа прилика проговори за здравствената состојба на нејзината мајка Весна Змијанац.

– Реља денеска имаше снимање, не можеше да дојде – рече Николија на самиот почеток, а потоа проговори за своите планови.

– Задутре одам во Атина и едвај чекам – рече пејачката, а потоа откри како се чувствува нејзината мајка Весна.

– Не е точно дека имала мозочен удар и не може да оди. Наскоро ќе ја видите и самите – рече Николија и откри како се справува со невистините.

– Со текот на времето не се грижите за невистините, но тоа секако не е пријатно – изјави пејачката.