НИ ТРАГА ОД ГРАДНИК! Пејачката го бодреше ПАРТИЗАН, а фановите гледаа само во НЕЈЗИНИТЕ ГРАДИ

0

За оваа прилика дојде во многу опуштено издание.

Младата пејачка Теодора Џехверовиќ синоќа од трибините го следеше натпреварот помеѓу Партизан и Црвена Звезда, а поради еден „детаљ“ сите гледаа во неа, а тоа сигурно и беше јавно.

Имено, таа за оваа прилика дојде во многу опуштено издание, но многумина од присутните коментираа дека е премногу опуштено бидејќи машкиот пол не може да се концентрира на играта, сите гледаа во неа.

На сите им беше јасно дека не носи градник, поради што многумина „триеа очи“, а таа беше насмеана цела вечер.

Пејачката за оваа пригода избра широки беж панталони и сива блуза, а се уште не е јасно дали намерно дошла без брич или случајно го заборавила бричот дома.

Да потсетиме, Вилдос на социјалната мрежа Инстаграм го следеше и српската пејачка Теодора Џехверовиќ. Она што е интересно е што и таа го следи, па не е јасно кој го направил првиот потег.