Новото момче на Мадона ќе ве остави без здив! Пејачката заведе опасен моќник: Има извајано тело и мускули (ФОТО)

0

Поп иконата Мадона изгледа реши да ја официјализира врската со боксерот Џош Попер.

Имено, последниве недели пејачот беше виден како навива на својот боксерски меч во Њујорк, а се појавија и заеднички фотографии.

Кралицата на поп музиката, која неодамна се раздели од моделот Ендрју Дарнел, на својата Инстаграм приказна сподели слика на која се бакнува со познатиот спортист.

– ,,Убијците” се забавуваат – напиша на сликата на која е облечена како кралица Естер на забава.

Мадона и Попер се маскирани и облечени во црно на гореспоменатата фотографија. Мадона седела покрај рингот за време на неговата борба, пренесува „PageSix“.

Мадона не сакала премногу да се експонира, а веднаш по завршувањето на натпреварот ја напуштила локацијата, пишува овој странски медиум.

Штом се дозна кој е младото момче во друштво на Мадона, социјалната мрежа почна да пишуваат приказни за нивната врска, а повеќето од нив го коментираат неговото извајано тело и мускули.