ОБЛЕЧЕНА САМО ВО ГАЌИЧКИ ГО ПОДИГА ПРИТИСОКОТ: Огнената русокоса мами на грев,

0

Голите фотографии само продолжија да се слеваат.

Теодора Џехверовиќ со денови е сред скандал околу контроверзната аудио снимка на која наводно може да се слушне за време на жешка акција, но и разголени фотографии кои ја здогледале светлината на денот.

Набрзо ги спакувала куферите со брат и бремена снаа и заминала на егзотична дестинација , а мнозинството мислеле дека ќе се повлече и ќе се „смири“ на кратко.

Голите фотографии само продолжија да се слеваат.

Спротивно на тоа се случи бидејќи малиот Јехва продолжи со провокации и се повеќе, а разголените фотографии постојано се влеваа.

Новите јавувања на сметка на однесување го достигнаа врвот, а пејачката и тогаш не престана.

Таа на својот Инстаграм профил испрати јасна провокација до сите, а напиша дека следат „закопчани“ фотографии.

Само неколку моменти подоцна, таа повторно ја објави следната слика на која е само во гаќички и напиша:

-” Ал мало сутра”.

Сè беше исечено
Сè беше исечено