Оваа пејачка има 19 години: Ема Радујко во скандалозно издание – дојде во мини здолниште со пердуви а ја покажа и нејзината златна танга (видео)

0

Пејачката Ема Радујко, која се претстави пред балкандката јавност пред речиси две години, кога го објави првиот спот за песната „Топ“, исполнет со експлицитни кадри, настапи на фестивалот „Недела на музика“.

Ема на фестивалот дошла во придружба на танчерки, облечена во златен градник и мини фустан со пердуви, а по неколку песни решила да се пресоблече. Миничот и градникот ги заменила со златен комбинезон кој немаше „заден дел“.

Од напред се гледаше дека Ема носи панталони, но кога се сврте, публиката можеше да види само танга.

Погледнете го видеото: