ОВА Е ВИСТИНСКИ ХИТ! Свекрвата ја фати на дело снаата како го изневерува нејзиниот син! Направи таква сцена во трговскиот центар што дури и обезбедувањето побегна (видео)

Една повозрасна госпоѓа ја фатила девојката на нејзиниот син на дело како го изневерува, па таа се „запалила“ и направила вистинска сцена.

Видеото од тој скандал почна да кружи на речиси сите социјални мрежи во ноќта меѓу средата и четвртокот, а оригиналната видео-снимка најверојатно првично е објавена на социјалната мрежа ТикТок.

@cantsleepvideos

Replying to @sugarpopmama Mom Catches Son’s Girlfriend Out With Another Guy. #publicfreakout #cheatersgettingcaught #fyp

♬ original sound – 3AMVideos

Инцидентот се случил деновиве во еден од американските трговски центри, а госпоѓата толку се вознемирила што обезбедувањето решило да се повлече и да повика помош од колегата, па дури и полиција.

Тргни се одовде“, му кажала бесната жена на мажот во униформа.

Ти доаѓаше кај мене, девојко! Истиот момент сакам да ми кажеш зошто го правиш ова. И веднаш да му објасниш се на мојот син“, извикала разбеснета жена пред сведоците на немилата сцена која се прошири на Интернет и стана вистински хит.