Омилената водителка на Вучиќ на медиумите им го покажа новиот стан а проговори и за сексот: “Едвај чекам…“

0

Српската водителка Јована Јеремиќ, која редовно му дава комплименти на претседателот на СрбијаАлександар Вучиќ, е позната по своите необични изјави кои привлекуваат внимание во Србија, но и во регионот.

Овој пат Јована се најде во центарот на вниманието поради купувањето на нов стан во центарот на Белград.

Отсекогаш сум бил капиталист и знаев дека еден ден се што ќе заработам ќе вложам во недвижен имот. Ова е веќе втор стан што го поседувам, па ќе излажам ако кажам дека не сум горда. Ме исполнува да работам на секој детал од моето катче и тоа е главната причина што сум со мајсторите секогаш кога ми дозволуваат работните обврски. Иако бев разочарана поради овој стан, не се каам. Секогаш кога ќе имам можност да купам имот, ќе го купам. Денешните жени страдаат од брендирани чанти и чевли, мене ме интересираат станови и инвестиции во иднина“, изјавила водителката за српскиот веб-портал Alo.rs, која не обрнува внимание на приказните дека нејзиниот недвижен имот купил мистериозен моќник.

Имотот го купив со работа, пот, труд. Рацете ми се извалкани од работа, но душата ми е чиста. Никогаш не сум манипулирала со вагината, иако можев безброј пати. Мојот следен партнер ќе биде помоќен и финансиски посилен од мене, а додека не најдам, ќе останам сама“, изјавила Јована и додала дека работи на посебна спална соба која јасно ќе ја покаже нејзината страсна страна и љубовта кон сексот.

Мојата спална соба ќе биде украсена со огромна тапет од лав што ме претставува всушност мене. Спуштен плафон, прилагодливи светла, голем кревет и златни детали ќе го направат идеален за водење љубов. Бидејќи немам комбинации, сексот во мојот случај е чин кога се давам целосно, душа, срце и тело. Иако мојата енергија јасно покажува дека сум страсна жена, ми треба време да се посветам на некого во секоја смисла на зборот. Кога тоа ќе се случи, се создава магија која експлодира во сите правци. Ова мое катче јасно ќе покаже колку ми е интимен и важен сексот, па едвај чекам да завршат работите“, раскажува Јеремиќ за споменатиот веб-портал.

Да потсетиме, Јована во јануари среде утринска програма и разговарајќи со своите гости во емисијата, бесрамно им порача на српскиот министер за одбрана Милош Вучевиќ и на директорот на српскиот весник Telegraf Саша Миловановиќ дека –Александар Вучиќ има м*да до подот.