ПАМЕЛА ИМАЛА ЕРОТСКО ИСКУСТВО СО 80-ГОДИШЕН ЧОВЕК: Никогаш не сум го заборавила тоа искуство, тоа беше најдобро, а еве што ми правеше

Памела Андерсон напиша бомбастични мемоари „Љубов, Памела“ (Со љубов, Памела), кои беа објавени на 31 јануари, во кои таа дава интимен увид во нејзиниот живот.

Меѓу другото, таа призна дека нејзиното најсензуално еротско искуство било танцување со 80-годишен маж.

Памела Андерсон

Прославената актерка откри дека навистина уживала во сексот со поранешниот сопруг Томи Ли буквално без престан, но дека искуството што ја соборило од нозе е всушност многу поедноставно – тоа било танго со маж многу постар од неа.

Памела рече дека нежниот и цврст начин на кој играла со овој маж е „најсензуалното искуство што некогаш го имала“. Таа додала дека средбата се случила во нејзините 20-ти години за време на нејзиниот престој во Буенос Аирес, Аргентина, а исто така истакнала дека никогаш освен тогаш не почувствувала чувство да ја води вистински маж.

„Тоа ме промени и никогаш не сум го заборавил“, напиша 55-годишникот.

Да потсетиме дека Памела се омажила пет пати, од кои два биле со ист маж – рокерот Рик Соломон, а во книгата истакнала дека нејзините брзи бракови се должат на верувањето дека мора да биде заљубена во некого ако сакам да има секс со него.

Имено, актерката во книгата опишала дека страшната сексуална злоупотреба што ја претрпела во детството ги обликувала нејзините подоцнежни перцепции за врските, љубовта и сексот, па оттука и горенаведениот став.

Памела во своите мемоари истакна и дека единствениот брак со Ли и бил брак на љубовта, признавајќи дека поминале часови и часови во спалната соба откако се венчале. Таа истакна дека имале секс и додека била хоспитализирана кога и пукнала цистата на јајниците и и била закачена канила на раката.

Памела Андерсон

Таа во своите мемоари се осврна на грдите детали од бракот со музичарот – неговата посесивност, љубомора и наводното семејно насилство.

Да потсетиме дека истовремено со книгата излезе и новиот документарен филм на Нетфликс за животот на Памела „П