Памела раскажува на сите: Еднаш го видов Џек Николсон во тројка со убавиците во „Плејбој замокот“

0

Познатата американска ѕвезда покажа дека не крие толку многу во својата биографска книга „Љубов, Памела“, што еднаш и се случи на американската филмска икона Џек Николсон да се забавува со две убавици во бањата во вилата на Плејбој .

Тоа што го видела Џек Николсон во таа ситуација и дека такво нешто се случило во палатата на Плејбој на Хју Хефнер, не е толку изненадувачки за американската јавност. Тоа што го покажа ги изненади американските медиуми.

Андерсон, која некогаш и самата беше старлета на познатиот еротски магазин Плејбој, води кампања за своите мемоари преку разни подкасти кои споделуваат такви приказни пред да бидат пуштени во продажба на 31 јануари.

„Тие се смееја и се бакнуваа потпрени на ѕидот, лизгајќи се еден на друг. Влегов да си го поправам карминот во огледалото“, пишува 55-годишната убавица во својата книга. „Се обидував да не гледам, но не можев да се воздржам и го фатив неговиот поглед во огледалото. Очигледно ова доведе до крај, бидејќи тој испушти смешен звук, се насмевна и рече „благодарам дами“.

Андерсон го откри овој спектакл во ексклузивно интервју за магазинот Variety, каде беа објавени и делови од нејзините мемоари.