ПВЦ ТРАКИ И ЧИЗМИ ДО ПОЛОВИНА БУТОВИ: Карлеуша го покажа дворот на вилата на Дедиње и никогаш помали гаќички – се се прелеваше!

Јелена Карлеуша објави провокативно видео на Инстаграм

Дента откако покажа дека речиси гола плива во базенот на нејзината величествена вила на Дедиње, пејачката Јелена Карлеуша го покажа и „останатиот дел од дворот“.

Јелена на Инстаграм објави видео како „опуштено шета низ имотот“, облечена во минијатурен костим за капење, кој се состои од пар ПВЦ ленти и јврвки, но и длабоки чизми кои допираат до бутовите.

Во спотот пејачката носи очила, се качува по скали и покажува огромни силикони и никогаш помали гаќички и пишува „Се шетам низ дворот од мојата куќа“. Погледнете:

Погледнете го и видеото од базенот: