ПЕТАР ГРАШО ГРИЗНА НАВИВАЧ ЗА НОГА Шокантната фотографија се шири по мрежите, вртат коментари: „Што прави човеков?

Пејачот Петар Грашо, кој неодамна се појави со сопругата Хана Хуљиќ на доделувањето на наградите MAC во Белград, на концерт гризна обожавателка за нога, а видеото се појави на социјалните мрежи и се рашири како молња.

Многумина се изненадени од ваквиот потег на хрватската пејачка, а на видеото се гледа дека обожавателката стои на бината покрај Граша , и приоѓа и ја гризе за ногата, а и тој се смешка. Видеото стана вирално и ги изненади фановите на пејачот, а не е познато зошто Петар Грашо дошол на оваа „идеја“, дали поради желбата на обожавателката или нешто друго.

„Што е ова?“, „Што направи? А зошто?“, „Што гризе“, прашуваат корисниците на социјалните мрежи.

Да потсетиме, Петар Грашо и Хана Хуљиќ се венчаа во февруари 2022 година во Сплит, а во јули истата година ја добија ќерката Алба.

(Свет)