Позната порно актерка во болница: “Снимавме еден час, подоцна дознав дека можев да ја убијам”

Ли призна дека “можел да ја убие Анџела Вајт” за време на нивната прва заедничка сцена.

Ѕвездата на филмовите за возрасни Киран Ли откри дека австралиската порно ѕвезда Анџела Вајт завршила во болница по нивната секс сцена.

Ли, кој глумел во речиси 7.000 филмови за возрасни, признал дека ја снимале секс сцената околу еден час кога забележал дека нешто не е во ред. Неколку дена подоцна, Вајт се вратила во Австралија откако почнала да се жали на болки во стомакот.

По посетата на лекар, Вајт била информирана дека и пукнало слепото црево за време на сцената, што можело да се покаже како фатално.

“Снимавме и бевме активни, работевме повеќе од еден час”, рече Ли, додавајќи: “После тоа реков ‘се гледаме душо, имајте убав ден’, отидов дома и два дена подоцна дознав дека таа е назад дома во Австралија. Таа рече дека ја боли стомакот и дека треба да оди на лекар – очигледно нејзиното слепото црево пукна на сцената, што можеше да ја убие“.

Кога водителот на подкаст Рајан Паунал праша дали повредата е предизвикана од гениталиите на Ли, наградуваниот изведувач брзо одговори, шпекулирајќи дека позицијата на која се наоѓале можеби ја предизвикала повредата.

Ли призна дека “можел да ја убие Анџела Вајт” за време на нивната прва заедничка сцена. Сепак, Вајт на крајот му се одмазди за време на следната сцена. Тој беше тешко повреден откако на Вајт и се укочила вилицата и таа случајно го гризнала за тестисите. Тој го нарече “најболното искуство” откако е во индустријата.