Прво појавување на Мелина по разводот со Џиновиќ: Поминува на црвено, го фрла ѓубрето низ прозорецот, па прави нешто што ниедна дама не би направила! (фото/видео)

Мелина и Харис Џиновиќ неодамна официјално се разведоа по 22 години заеднички живот.

Откако Мелина се исели од семејната вила во Сењак, се повлече од јавноста, а сега ,,Папараци лов” успеа да го долови нејзиното однесување на јавно место. Како што може да се види на видеото, Мелина со својот скап автомобил прекршила низа сообраќајни правила – прво поминала на црвено светло, а потоа се паркирала на сред улица.

Додека со другарките уживала во кафулето, не и’ било грижа што автомобилот и’ е паркиран на недозволено место.

Мелина дури нашла начин како да го фрли ѓубрето без да го напушти автомобилот – токму низ прозорецот.

Она што вообичаено не и’ доликува на една госпоѓа е да пуши цигара на улица, но поранешната госпоѓа Џиновиќ не се грижи многу за бонтонот, па запали цигара на сред улица пред својот бутик.

Мелина Џиновиќ

По разводот на Харис и Мелина, децата Кан и Џина останале да живеат со својот татко, а синот не ни зборува со мајка си. Сега папараците го снимија пред вилата на Сењакум, прво со татко му, а потоа излезе на улица само во бањарка и папучи.