ПРОЗИРЕН ФУСТАН И ТЕЛО ОД МИЛИОН ДОЛАРИ : Старлетата блесна на црвениот тепих – се нишаа и бутови и силикони!

0

Ива Гргуриќ блесна на втората вечер на доделувањето на MAC наградите.

Победничката на реалното шоу Ива Гргуриќ неодамна го привлече вниманието на локалните медиуми поради врската со српскиот богаташ Немања Петошевиќ.

Старлетата која беше мета на обвинувања дека е во врска со постар бизнисмен од Хрватска , а потоа и со неговиот син, се појави на доделувањето на MAC наградите каде ги засени бројните пејачи и инфлуенсери кои пред неа прошетаа на црвениот тепих.

Ива беше облечена во бел, проѕирен фустан со длабоко деколте и шлиц, кој ги откриваше нејзините силикони и исончаните бутови. Над фустанот носеше скапа бунда, која во еден момент ја соблече. Погледнете ја Ива: