Раскошната роденденска прослава на едно место ги собра убавиците кои се многу познати низ регионот

Софија Милошевиќ приреди раскошна прослава на својот 32 роденден, а меѓу гостите беа Јелена Карлеуша и Милица Павловиќ.

Познатата манекенка Софија Милошевиќ го прослави својот роденден во друштво на многу познати фаци, а прославата ја заокружи пејачката Теа Таировиќ која ги натера гостите да танцуваат со нејзините хитови.

Сепак, најголемо внимание привлекоа пејачките Јелена Карлеуша и Милица Павловиќ , кои со својот огнен танц ги разумија сите околу себе.

Јелена за оваа пригода облече сребрен комбинезон со проѕирни делови кои ја истакнаа нејзината бомбастична фигура и раскошните атрибути.

Милица носеше тесен црн фустан со длабок отвор одзади кој ја истакна нејзината витка фигура. Ниско опавче и црн ајлајнер го зачинија целиот изглед.

Софија блесна во розов фустан без прерамки кој ги истакна нејзините бујни гради.

Синоќа беше лудо“, вели Павловиќ во описот.

Во коментарите се наведени „Риби“, „Лавчиња“, „Најмоќните жени на светот“, „Гром“, „Ти си најубава“, „Три божици“, „Најубави русокоси“.

Приватно, Милица, Софија и Јелена се многу добри пријателки кои не пропуштаат да поминуваат време заедно, особено кога има добра причина за тоа.