Реља и Николија ја оставија Весна Змијанац сама: Брачната двојка повторно се пресели со луксузен стан во Врачар (ФОТО/ВИДЕО)

Ќерката на Весна, пејачката Николија Јовановиќ и Реља живееле со ќерките во нејзиниот стан, но решиле да купат нов имот. Имено, кога добиле второ девојче, сфатиле дека им треба поголем простор, па купиле луксузен пентхаус. Според написите, имотот во кој живееле до сега е даден под кирија, а тие се отселиле.

– Иако тоа значеше дека имаат стан за кој не треба да платат, сфатија дека просторот стана премал за четиричлено семејство. Бидејќи ќерките растат од ден на ден и секоја од нив треба да има своја соба, решиле да купат нов стан. Одлуката паднала на луксузен пентхаус во Врачар, кој многу им се допаднал – открива извор за српските медиуми.

Весна ги поддржувала во идејата да купат стан, бидејќи заработените пари цел живот ги вложувала во недвижнини.

– Станот е уреден по нивни замисли и желби. Ќерките имаат посебни соби, има голема спална соба, како и луксузно уредена дневна и кујна, а голем дел зафаќа просторот резервиран за нивната гардероба, што е нивна страст – открил изворот.

Во продолжение може да го слушнее хитот на Реља и Николија односно песната ,,Медуза.”