САКА ДА МУ ЈА УНИШТИ ВРСКАТА: Не бира начин да го освои фудбалерот на Наполи, на ред стигна и провокативна порака! (ФОТО)

Грузиецот моментално е во врска со 21-годишната Нича Тавадзе, која е студент по медицина.

Атрактивната Паола Саулино последниве денови привлекува големо внимание поради Наполи и ветувањето што го даде доколку овој тим ја освои Лигата на шампионите!

Паола е фан на Наполи и некогаш беше возрасна актерка која во минатото исто така јавно нудеше одредени услуги за одредени резултати, а сега „фрли око“ на најдобриот играч на наполитанците Кичо Кварачели.

Имено, таа на социјалните мрежи го коментираше грузискиот фудбалер и порача:

– Ја сакам Квара. Дали би го посакал за себе и би излегол со него? Секако, и тоа ќе го направам – изјави Италијанката, можеби правејќи и дополнителен проблем на Кварачкелија.

Грузиецот е во врска со 21-годишната Нича Тавадзе, која е студент по медицина и престојувала во Тбилиси, иако одвреме-навреме можеме да ја видиме на стадионот како го поддржува својот вереник.

А кога станува збор за Паола, таа неодамна во живо го следеше натпреварот помеѓу Торино и Наполи, за подоцна на Инстаграм да признае дека играч од нејзиниот сакан тим удира по неа.

Играчот на Наполи ми праќаше пораки. Добро го познавам откако играше за Рома. Не сакам да навлегувам во детали, но ништо не се случи – изјави Паола.