Сандра Африка се појави гола на настап !? Пејачката предизвика лавина од реакции на социјалните мрежи: “Без никаков срам си ги покажа силиконите и голиот…“ (фото/видео)

0

Српската пејачка Сандра Африка предизвика бурни реакции кога на сцената за време на настап во Белград застана облечена во проѕирно одело.

Публиката на настапот ги извади телефоните во моментот кога Сандра го сврте грбот, бидејќи изгледаше како пејачката на сцената да е без гаќички! Нејзините нови силикони беа покриени со налепници и иако носеше гаќички, кои камерите ги уловија, на долниот дел од нејзината фигура се гледаше речиси се.

Социјалните мрежи беа преполни со коментари за како што го нарекоа „најлонскиот чорап“ во кој реши да настапи пејачката, а некои напишаа дека „изгледа како стриптизета“. Погледнете како изгледаше Сандра:

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДАШЕ САНДРА АФРИКА ТУКА!