СВЕТСКИОТ ШАМПИОН СО АРГЕНТИНА ОБВИНЕТ ЗА СИЛУВАЊЕ: Се иживувал на девојка која била целосно онесвестена?!

0

Шокантни вести од Аргентина! Светскиот шампион во фудбал Гонзало Монтиел доби обвинение на своја сметка со наводи дека сексуално злоставувал женско лице!

Адвокатот на жртвата објасни што се случило:

– Мојата клиентка е манекенка и не пие алкохол, но откако пробала два пијалоци „била целосно онесвестена“ – изјавила адвокатката и додала:

– После тоа беше „фрлена на вратата од куќата на Монтиел“ и „не знае колку луѓе биле вклучени во злоупотребата.