Сите се прашуваат кој ѝ подготвува романтични вечери на Станија: Сите зборуваат за оваа фотографија

0

Станија Добројевиќ, поранешна учесничка во реалното шоу, веќе подолго време живее во странство, а според нејзините фотографии можете да видите како старлетата ужива со Асмин Дурџиќ.

Иако Станија Добројевиќ сè уште не ја потврдува информацијата дека таа и Асмин Дурџиќ се смириле и сега заедно уживаат во Америка, нејзината пријателка Маја Маринковиќ пред да влезе во Елит откри дека тие повторно се во врска.

Станија е поактивна од кога било на Инстаграм и секојдневно објавува бројни фотографии и видеа, а нова слика од станот ги привлече сите погледи.

Имено, Станија сподели фотографија од романтична вечера во станот, па многумина заклучуваат дека со неа живее Асмин, која и’ ги исполнува сите желби и се труди да го надополни сето она што и’ го направи со Анели Ахмиќ, која ги откри своите лаги во Елита.

Старлетата најпрво се пофали со подарокот, а потоа и вечерата за двајца, што многумина ги поттикна да помислат дека Станија и Асмин повторно се заедно.