Скапоцено изненадување сред емисија: Јована Јеремиќ доби луксузен подарок, поради ова ,,горат” социјалните мрежи! (фото)

0

На водителката Јована Јеремиќ вчера ја посетила својата поранешна свекрва и се расплакала поради поддршката која секогаш ја добивала од неа.

Таа рано утрово беше домаќин на новото издание на „Ново викенд утро“ и привлече големо внимание со својот изглед. Таа носеше долг фустан со длабок шлиц, а на горниот дел имаше цвеќиња кои беа украсени со циркони.

Во студиото имаше и кутија од познат и скап бренд, а Јована тоа веднаш го објави на социјалната мрежа Инстаграм.

Не се знае што има во таа кутијата и од кого гп добила тој скап подарок.

Дали водителката се почестила или го добила од некој близок, ќе остане мистерија.