Слушнете ја Јелена Карлеуша како пее на англиски! Видео кое треба да се отстрани од Youtube

0

Популарната српска пејачка Јелена Карлеуша привлекува внимание со својот изглед, светските настапи, како и со бурниот приватен живот.

За нејзините светски настапи пишуваат бројни медиуми, а неодамна на нејзиниот Инстаграм профил се појави видео на кое се гледа како Јелена Карлеуша пее на англиски.

-„Вистински ли е ова!?“, „Важно е дека во ,,Ѕвездите на Гранд” навредува луѓе, а пее како пијан Русин“, „Зарем ова е Јелена?“, се само дел од коментарите.