Сопругата на Меси Антонела ги покажа нозете во краток фустан на модната недела во Париз

0

Сопругата на Лионел Меси, Антонела Рокузо ја покажа својата фигура во мини фустан за време на појавувањето на ревијата на Луј Витон на модната недела во Париз.

Аргентинската инфлуенсерка ги сврте главите во краток црн фустан без прерамки со исечок околу деколтето, додека ги покажа исончаните нозе.

Поранешниот модел го комплетираше целосно црниот аутфит со секси кожени чизми до колена, додека носеше црна чанта од Луј Витон што го претставува модниот гигант.

35-годишната девојка додаде гламурозен допир со украсен комплет накит, вклучувајќи мали обетки, ѓердан и златен прстен.

Антонела на Инстаграм сподели видеа и фотографии од споменатиот настан, а го покажа и погледот на Ајфеловата кула од нејзиниот хотел.