СО ГЕРМАНЕЦ ИЗВЕДУВАШЕ АКРОБАЦИИ ВО КРЕВЕТ, СЕГА СЕ СМУВА СО  РИВАЛОТ НА НОВАК: Преубавата Италијанка фатена со тенисер!

0

Убавата италијанска манекенка Мелиса Сата се омажи за десет години помладиот Матео Беретини!

Се сеќавате на Мелиса Сата? Оваа 36-годишна италијанска манекенка е позната по своите љубовни акробации со Кевин Принс Боатенг , нејзиниот поранешен сопруг.Таа повеќепати јавно зборуваше за жешките сцени со него и за тоа колку уживаат во интимните заедно, но таа врска пукна.

Рекла дека имаат секс „седум до десет пати неделно“, но таа врска одамна завршила, а сега италијанските медиуми открија дека има ново момче кое е десет години помладо! 

Станува збор за најдобрата италијанска тенисерка и минатогодишна финалистка на Вимблдон, Матео Беретини, со која наводно била „фатена“ во хотел каде што ја поминале ноќта заедно! Проверете колку заносно изгледа Мелиса:

Беретини претходно беше во врска со австралиската тенисерка со хрватско потекло Ајла Томљановиќ, а иако претходно го поврзуваа со манекенката Паола Де Бенедето, сега сите тврдат дека е со Мелиса Сата.

Наводно, пред неколку дена заедно го гледале натпреварот помеѓу Олимпија Милано и Асвел во Евролгија, а потоа отишле во куќата во сопственост на оваа убава Италијанка. Се чини дека по поразот од Енди Мареј во првото коло на Австралија Опен, Беретини најде начин да се утеши…