СЦЕНА ОД 1.000 ЕМОЦИИ: Објавена првата слика на БРУС ВИЛИС И НЕГОВИТЕ ВНУЦИ, од фотографијата блеска најголемата љубов

Објавена е првата слика од Брус Вилис и неговата внука. На профилот на Инстаграм се појави специјална фотографија од ќерката на актерот Румер Вилис. Колку емоции ја красат оваа слика! Сцена од 1.000 најубави емоции. Погледнете!

„Да го видам татко ми како ја држи ќерка ми денес беше нешто што ќе го памтам до крајот на мојот живот. Неговата сладост и љубов кон неа беше толку чиста и убава. Тато, јас сум многу среќна што те имам тебе и што ја имам Лу. Благодарна сум што го имам најзабавниот, најљубезниот, најкул татко што секоја девојка може да го посака. Најдобриот татко во играта “, напиша ќерката на Бруса Вилис по повод неодамнешниот празник Денот на таткото.

Румер му се обратила и на партнерот Дерек Ричард Томас, со кој ја има ќерката Луета, и му се заблагодарила што изградил прекрасна градина во која ќе си игра девојчето, за сите непроспиени ноќи, менување пелени.

„Толку сум благодарен што нашето девојче има татко кој толку многу ја сака и е толку ексцентричен и необичен што знае дека е во ред и таа да биде таква. Ви благодарам за најдоброто девојче што не можев да го замислам дури и во моите најлуди соништа“, рече таа .

Румер Вилис на 18 април оваа година ја роди ќерката Луета Ајсли Томас. „Чиста магија. Ги надминавте нашите соништа “, напиша таа на Инстаграм. Луета е првото внуче на Деми Мур и Брус Вилис.

Брус Вилис и Деми Мур беа во брак од 1987 до 2000 година. Покрај Румер, тие ги имаат и ќерките Скаут и Талула. Познатиот актер се ожени со Ема Хеминг Вилис во 2009 година и со неа ги доби ќерките Мејбел и Евелин.

Семејството на Брус Вилис пред неколку месеци објави дека тој се бори со фронтотемпорална деменција. Актерот минатата година откри дека боледува од афазија, поради што се повлече од светот на глумата. Неговото семејство е неговиот најголем поддржувач, а неговата поранешна и сегашната сопруга ги здружија силите да се грижат за него. Деми и Ема и пред тоа имаа одлични односи.