ТАА СЕ СОБЛЕЧЕ И ЈА ВКЛУЧИ КАМЕРАТА! Шок снимка од Снежана Борјан – сопругата на голманот на Црвена Звезда никогаш не била “пожешка” (ФОТО)

0

Снежана Борјан сподели заводливи кадри на Инстаграм, а коментарите не престануваат.

Снежана Борјан неодамна реши да земе неколку слободни денови и да отпатува за Црна Гора, каде за четири ноќевања во претседателскиот апартман потрошила неверојатни 48.000 евра.

Сопругата на голманот на Црвена Звезда, Милан Борјан не крие дека уживала на одморот, а доказ за тоа е нејзиниот свеж изглед кој многумина го коментираат. Снежана изгледа подобро и посреќно од било кога, а сега ги полуде следбениците на Инстаграм со жешка фотографија која ја сподели на својот Инстаграм.

Таа застана пред огледалото и ја вклучи камерата, носејќи само брусхалтер и розови панталони. На коментарите им се немаше крај. „Снежо, што е ова?“, „Растура Снешка“, „Добро“, „Убава“, само некои од нив.