ФОЛК ПЕЈАЧКАТА ПОПРОВОКАТИВНА ОД БИЛО КОГА: Се тркалаше во песокот и ги покажа совршениот задник и ПЕРФЕКТНО обликуваните гради!

Таа во последно време многу патува, но ни се чини дека никогаш не била попровокативна како на Крит.

Бугарската пејачка Андреа Бугарија повторно го зафати Инстаграм со своите супер секси фотографии.

Поранешната девојка на боксерот Кубрат Пулев моментално се наоѓа на грчкиот остров Крит, а таа буквално не се оддалечила на своите следбеници да им покаже со што располага.

Таа во последно време многу патува, но ни се чини дека никогаш не била попровокативна како на Крит .

На едната фотографија го истакна својот совршен задник, на другата уште посовршените гради.

Едвај чекаме да не израдува со некои нови секси фотографии, без разлика дали се од Крит или некоја друга егзотична дестинација.