ФОТО | Меган Фокс се врати на Инстаграм и со новата објава ја разбуди фантазијата на момчињата: “Никогаш не си го сакав моето тело…“

0

Ace of Cups + The Star“, напиша актерката Меган Фокс (37 г.) покрај заводливата фотографија која ја објави на социјалната мрежа Инстаграм во неделата.

Ace of Cups“ симболизира изобилство на љубов, емоционално исполнување и нови почетоци во љубовните врски. „The Star“ претставува надеж, инспирација и духовно просветлување.

На фотографијата се гледа како Меган Фокс лежи на кауч и остава малку на фантазијата кај момчињата во минијатурниот црн горен дел од бикини, кој пак одговара на долниот дел.

Погледнете ја фотографијата ОВДЕ.

Друга фотографија во објавата покажува Меган Фокс како гледа во објективот на камерата додека стои пред океанот.

Имам телесна дисморфија. Никогаш не се гледам себеси онака како што ме гледаат другите луѓе“, изјави ѕвездата за магазинот Sports Illustrated во интервју во 2023 година.

Никогаш немало момент во мојот живот да го засакам своето тело, никогаш, никогаш“, признала таа тогаш.

Меган Фокс неодамна се врати на социјалните мрежи откако го деактивираше својот профил откако се скара со повторно, со својот „несуден“ свршеник Машинџер Кели.