ФОТО | Се соблече целосно гола и го сончаше својот задник – убавата британска манекенка уште еднаш ги возбуди обожавателите: “Ти си нереална!“

Британската манекенка Деми Роуз (28 г.) повторно воодушеви многу свои обожаватели на социјалните мрежи откако објави доста провокативна фотографија.

Заносната манекенка го сонча својот задник додека лежи под сонце целосно гола, со нејзината секси позадина која е само делумно покриена.

Неделно расположение“, накратко напиша таа во описот на фотографијата која предизвика бројни коментари.

Премногу си секси“, „Секогаш сум на погрешно место во недела“, „Каква глетка“, „Неверојатно си секси“, „Слатки соништа“ – ова беа само дел од коментарите на следбениците , а за помалку од 24 часа објавата собра повеќе од 400 илјади допаѓања.

Оваа објава е само една во низата со која манекенката ги израдува своите обожаватели. Во исто време, на радост на многумина, таа често е оскудно облечена. Иако многумина би помислиле дека затоа е полна со самодоверба, убавицата тврди дека тоа не е така. Таа ја смета за благослов нејзината сегашна кариера како модел.

Отсекогаш сакав да се занимавам со манекенство и кога се занимавам, тоа го сметам за благослов затоа што пораснав во средина каде што ме малтретираа и немав многу пријатели“, призна таа неодамна за време на гостувањето на Radio 1 Newsbeat.

Деми Роуз го отвори и својот профил на платформата за возрасни OnlyFans, каде што наплаќаше за нејзината содржина по 22,22 долари месечно или 119,99 долари за половина година. Сепак, таа набрзо донела одлука да ја откаже претплатата на одреден временски период.