ХОЛИВУДСКИОТ ЛЕПОТАН ГОЛ КАКО ОД МАЈКА РОДЕН ЈА ПОКАЖА СВОЈАТА МАШКОСТ: Луѓето останаа запрепастени од глетката, а коментарите не престануваат

Актерот Тео Џејмс не престанува да ги освојува срцата на публиката. Во моментов со екипата на серијата „Господин“ ги руши сите рекорди на гледаност во светот.

И додека девојките денес не престануваат да воздивнуваат по него, тој претходно ја шокираше публиката со секси сцена во серијата „Белиот лотос“.

Тео Џејмс

Во серијата „Белиот лотос“, Тео Џејмс го толкуваше ликот на Камерон Бабкок, успешен бизнисмен, но една сцена беше особено интересна. Тоа е сцената со Обри Плаза во бањата од 2022 година.

Тео го соблече пешкирот и беше гол како од мајка роден, а видеото на кое јасно се гледа неговиот полов орган ги шокираше сите и стана вирално на мрежите со брзина на светлината.

Кадарот стана топ тема на Твитер поради огромниот пенис, а неколку месеци подоцна, во интервју со водителот Џими Кимел, актерот изјави дека мора да ги разочара сите бидејќи станува збор за протетски пенис што го носел за потребите на снимањето.

Инаку, Џејмс не е првпат да се разголува на малите и големите екрани. Тој веќе се појави гол во сериите „Жената на патникот низ времето“ и „Сандитон“.

„Во мојот договор пишува дека не можам да бидам целосно гол“, се пошегувал актерот и додал дека се чувствува сосема природно во моментите кога се соблекува.

Кој е Тео Џејмс?

Целосното име на актерот е Теодор Питер Џејмс Кинаирд Таптиклис. Тој израснал во англискиот град Аскет. Во младоста сакал да се занимава со музика, но улогата во серијата „Downton Abbey“ го променила неговиот повик.

Тео е среќно оженет со ирската актерка Рут Керни, која ја запознал на универзитет. Тие се венчаа во 2018 година и се горди родители на две деца.