Ја остави жената по која воздивнува цел свет, па прошета 30 години помлада! Винсент Касел фатен со копија од бившата

Францускиот актер Винсент Касел (57) е фотографиран на плажа во Грција со својата девојка Нара Баптиста (27).

Касел  моментално е во Грција каде снима филм на островот Сифнос. За време на моментите на одмор, тој беше фотографиран на празна песочна плажа со 30 години помладата девојка Нара Баптиста, која има бразилско и австралиско потекло и беше поранешна мис на Австралија.

Касел беше во бели боксери за пливање и покажа згодно мускулесто тело. Цело време носел очила за сонце и уживал во шетањето на плажа.

Нара Баптиста облече кратки бели шорцеви и ги покажа своите долги и згодни нозе. Таа, исто така, имаше темна покривка и ја пушташе нејзината многу долга црна коса да паѓа лабаво. 

 Парот уживаше во опуштен момент на грчка плажа. Касел започна врска со Баптиста многу брзо по разводот со Тина Кунаки, со која ја има ќерката Амазон. Интересно е и тоа што Тина е 30 години помлада од Касел. 

Исто така, многумина забележаа дека Нара неодоливо потсетува на неговата поранешна сопруга Тина.